SEVGİYE SUSAMIŞ KALPLER

TANITIM 1

–***—

Genç kadın arabadan inip karşısındaki üç katlı taş yapıya bakınca yutkunmadan edememişti. Hayatında gördüğü en büyük evin karşısında şaşkınlığını gizlemesine olanak yoktu. Onları arabadan indiklerinde büyük bir kalabalık grup karşılamıştı. Özellikle kendisini gördüklerinde yüzlerindeki şaşkınlık okunabiliyordu.  Elini sıkıca tutan adamın yanında etrafına şaşkınlıkla bakarken gözleri istem dışı kısılmıştı. Bir eli adamın büyük avucu tarafından sıkıca tutulurken diğer elini tutan küçük kızın neşeyle şakıması kadını kendine getirmişti.

“Babaanne biz geldik!” küçük kız kadının elini bırakıp koşarak kapıda kendilerine bakan yaşlı kadına koşarken genç kadın yanındaki adama sığınmak istercesine ona daha çok yaklaşmıştı. Adam kadının yapmaya çalıştığını anladığında ona dönerek kulağına fısıldadı.

“Dik dur ve onlara kendini ezdirmeyeceğini belli et. Bundan sonra bu konağın hanımı sen olacaksın!”

“Bana böyle bir hayatın olduğundan bahsetmedin! Beni bilmediğim bir dünyanın içine soktun!” kadının gergin ses tonu adamın dudağının yukarıya kıvrılmasına neden olmuştu.

“Günay aşiretine hoş geldin karıcım, bundan sonra bu kalabalıktan biz sorumlu olacağız! Seni korkutmalarına izin verme.” genç kadın adamın sözleriyle gözlerini büyütürken adam kucağında kıpırdanan bebeği daha sıkı tutarak, öfkeli bir şekilde kendilerine bakan yaşlı guruba bakmıştı.

“Hoş geldin demek yok mu baba? Size karımla oğlumu getirdim!” Adamın sözleri kalabalık içinde yankı bulurken birden yükselen uğultu genç adamı daha da keyiflendirmişti. Genç adamın bakışlarında ki ifade adeta ‘sizi yendim,’ alaycılığıyla doluydu.

****

YENİ HİKAYEMİZ YAKINDA SİZLERLE OLACAK! UMARIM BEĞENİRSİNİZ.

1.BÖLÜM <<<<<——>>>>>

25070cookie-checkSEVGİYE SUSAMIŞ KALPLER

20 yorum

  1. Ay heyecanlandım iyice harika olacak bu kitap❤️❤️ babası ve annesi istanbuldaydo gayet iyilerdi burada sanki babası ile sorunu var gibi görünüyor bir şey mi kaçırdım ki :/

    1. Ben pazartesi günlerini süsler diye merakla bekliyordum .. umarım fazla beklemeden bu güzel hikayeyi okuruz

  2. Yorumlara bakınca daha öncesinin olduğunu düşündüm … Heyecanla bekliyorum bence diğerleri gibi guzel bir hikaye bizi bekliyor. Umarim fazla beklemeyiz

  3. Kitap kapağı ilk görünce sevmiştim. Cesur hikayeyi yeni okumaya başladım. İlk Asaf ve Çisel zannettim. Çisem ve Erhan değil mi?

    Umarım fazla beklemeyiz. Şimdiden merak etmeye başladım 🙂

  4. Ayh kalbim pat küt dengeyi şaştı heyecandan gelsin yeni bir bölümde gönlümüz şenlensin yazarcım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir