Deprem!!!

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu acı günde ne söylenir bilmiyorum ancak yürekler ağızda hala bekliyoruz. Bu deprem sayesinde bir çok ders aldık. Ne canlar gitti. Nice analar ağladı nice evlatlar öksüz yetim kaldı. Allah mazlumların yanında olur elbet. Akıldan çıkmayacak görüntüler oluştu hafızalarda. Zor, yaşayan herkes için çok zor bir dönemden geçiyoruz. Toplumca çok yara alındı. Ancak memleketimin güzel insanları yeniden bir olup kenetlenmeyi de bildi. Bunca yardım bunca dua depremzedeler için. Allah enkaz altında olanlara yardım etsin. Üstündekilere de güç kuvvet versin. Bölgede hala artçı depremler devam ederken enkaz altına girip can kurtarmaya çalışmak kolay değil. Hele de kış soğuğunda hiç kolay değil. Allah hepsine yardım etsin.

Bir çok yardım toplandı afedzedeler için. Bende elimden geldiğince yardım yapmak istiyorum. Şuanda telifiyle bana ait olan iç kitabım var ve bu üç kitap Google Play’de satışta. E-kitap olarak satılan Benim Küçük Gelinim , Göremediğim Sen , Hep Seni Bekledim kitaplarının satıştan gelen tüm karını depremzedelere bağıslayacağım. Gönül isterdi ki elimden daha fazla şey gelsin. Kitapları alıp destek olmak isteyenler kitap isimlerinin üzerine tıklayarak alabilir. Şimdiden destek olan herkese çok teşekkür ederim.

Tüm Türkiye’nin başı sağolsun. Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. İnşallah enkaz altındaki canlar da biran önce kurtulur. 😔😔

28680cookie-checkDeprem!!!

4 yorum

  1. Rabbim depremzedelerimizin yar ve yardımcısı olsun.
    Daha önce deprem yaşamış biri olarak gerçekten o durum zor anlatılmaz.
    Yapılan tüm bağışları Rabbim kabul eylesin. Herkes elinden geldiğince destek verdi vermeyede devam ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir