DUYURU!

Merhaba arkadaşlar. Biliyorum hepiniz yeni bölüm bekliyorsunuz ancak inanın bu duyuruyu da zar zor yapabiliyorum. Daha önce Watpadde ve İnstagramda duyuru yapmıştım. Bu günlerde ailemde sağlık sorunları var maalesef. Ailemizin son büyüğü Dedem oldukça hasta ve bilen biliyor son iki yıldır dedemle ben ilgileniyorum. Bir haftadır hastanedeyiz ve daha öncesinde de sağlık sorunları olduğu için zor zamanlar geçirdik. Hele de bizim gibi inatçı bir ihtiyarınız varsa işiniz iki kat daha zor oluyor. Bu yüzden hikaye yazmaya fırsat bulamıyorum. Telefona bile bakacak zamanı kendime oluşturamıyorum. Bu hafta son testleri yapılacak. Kalbi zayıf ve böbrekler iflasın eşiğinde. Son testler bizim yol haritamızı da çizecek, bu yüzden sizlerden anlayış ve sabır istiyorum. Ben de çok özledim hikayelerimi yazmayı, sizler okumak istediğiniz kadar bende yazmak istiyorum. Çünkü yazmak benim için terapi gibi ve ben bu aralar depresif geziyor gibi hissediyorum. Tek iyi hissettiğim şey memleketimde olmanın huzuru.

Ayın on beşine kadar tek tük bölüm atmaya çalışacağım ancak o günden sonra sağlıklı bir şekilde bölümleri düzenli olarak paylaşacağım. Sizlerden dua bekliyorum, iki rahmetten hayırlısını versin Rabbim. Kimseyi sağlığıyla sınamasın.

Allah başta dedeme, sonrada tüm hastalarımıza şifa versin. Bakana da yatana da sabır versin. Seviliyorsunuz, En güzele emanetsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederim!

30910cookie-checkDUYURU!

22 yorum

  1. Çok geçmiş olsun canım, Rabbim sabır ve dayanma gücü versin. Biz bekleriz sorun değil sen yeterki iyi ol.

  2. Çok geçmiş olsun canım benim rabbim hasta kullarını darda bırakmasın rahmetiyle ve merhametiyle muamele etsin Şafi ismi hürmetine şifası var ise versin ömrü tamam oldu ise merhametiyle katına alsın rabbim sizlerede önce sağlık sonra sabır ve metanet versin en güzele emanet olun…. Sen buraları merak etme hayırlı haberler ile dön inşallah …!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir