Ana Sayfa

YÜREĞİMİN YANGINI

Yeşilin okyanusa karıştığı hayatlar!
İki köklü ailenin paylaşılamayan tek erkek torunu Vedat, yıllar sonra doğduğu topraklara polis olarak dönmüştü. Arkasında kendi hayatı hakkında planlar yapan iki yaşlı adam bırakarak!

Genç adam, annesinin tüm hatalarına rağmen kendisini kabul eden aileye minnet borçluydu. Ona göre asıl ailesi anne ve babasının ailesi değil, hiçbir kan bağının olmadığı ama aile sıcaklığını yaşadığı Aksoy ailesiydi.

Yıllar sonra döndüğü topraklarda kendisini bekleyen okyanus gözlere karşı hazırlıksız yakalanan genç adam, yüreğinin ne denli yanacağını bilmiyordu. Bildiği tek şey, okyanus gözlü ürkek ceylanı hayatının sonuna kadar yanında istediğiydi.

Gökçe, Arıkan ailesinin ayağı aksayan güzeller güzeli kızı! Gözünü hırs bürümüş gaddar bir annenin eziyetlerine karşılık ayakta kalmaya çalışan güzel yüreğinin yüzüne vurduğu ürkek bir ceylan. Hayatı, ailesine dâhil olan yengesi Melek ile değişir.

Yengesine karşılık erkek kardeşi Vedat ile evlenen ve genç adamın dedesinin hedefi olan okyanus gözlü kızın mutluluğa adım adım ilerleyişi!

Vedat’ın yeşillerinin Gökçe’nin okyanusuna karıştığı bir aşk! İki masum kalbin birleşmesi…


Yayın Tarihi:22.04.2021
ISBN:9786257031783
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:368

!

BASILI ESERLER

BENİM KÜÇÜK GELİNİM
PAROLA YAYINLARI

“Hanım! Söyle kızına hazırlıklarını yapsın, birkaç aya Cemal Bey’in büyük oğlu ile evlenecek!” Aynı anda verilen kararlar gençlere bildirilirken soluklar tutulmuştu. Ne genç kız evleneceği genç adamı tanıyordu ne de genç adam evleneceği kızı görmek istiyordu… İkisi de eşit şartlardaydı. Bir anda hayatları hakkında alınan karara uymak zorunda bırakılmışlardı. Biri köy beyinin göze çarpan, içindeki iyiliği asla gösteremeyen büyük oğlu, diğeri ise köyün en gözde kızlarından biri olmaya aday temiz kalpli genç bir kız. Onlar birbirini tanımaya çalışırken tam da en mutlu olacakları zamanda, birbirlerini hiç tanımadıklarını acı bir şekilde öğreneceklerdi. Aslında zaman hiçbir şeyin ilacı değildi. Kişi izin verdiği sürece zaman, duyguların körelmesine neden oluyordu. Bazı duyguların körelmesine imkân yoktu. Hayal kırıklığı, pişmanlık ve bağlılık gibi…

Yayın Tarihi:20.03.2019
ISBN:9786059121170
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:528
GÖREMEDİĞİM SEN

Aynadan yansıyan görüntüsü onun en büyük düşmanıydı. Hayatını alt üst eden yansımasındaki en belirgin yeri insanın içine işleyen o yosun yeşili gözleriydi. Genç adam daha ilk görüşte karşısında ki kızın buğulu gözlerinde hapsolmuştu. O gözleri ilk gördüğünde başının dertte olduğunu anladı. Kaçması gerektiğini fark ettiğinde ise artık çok geçti. Yüreği ömür boyu o yosun yeşili gözlerin sahibine çoktan mahkum olmuştu. Kendisine yasak olan, göremediği kadın artık onun kaçınılmaz kaderi olacaktı. *** “Güzellik kimine dost kimine düşman iken benim neden düşmanım oldu? Yaren!”


Yayın Tarihi:20.03.2019
ISBN:9786059121408
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:496
SEN OLMADAN ASLA

‘Benden anne olma şansını alamazsın! Sen de konakta bir
çocuğun sesinin duyulmasını istemez misin?’’ Genç kadının sesi ağlamaklı çıkmaya başlamıştı. Cüneyt onun ağlamasına daha çok öfkelenerek sesini yükseltti.

‘‘İstemiyorum… Neden anlamıyorsun? Senden bir bebek istemiyorum!’’

Songül kulaklarına yankılanan sözlerle kanının donduğunu
hissetti. Kalbinin içinde cam kırıkları etrafa saçılırken bir adım geri atmıştı. Cüneyt söylediği sözleri fark ettiğinde ona doğru hamle yapmak istese de genç kadın hızla arkasını dönerek oradan uzaklaşmıştı. Arkasında pişmanlıkla perişan olan adamın yıkımını görmeden…

Bir adam hayatta ki en değerli varlığını korumak için baba olma hayalinden vazgeçebiliyor…
Bir kadın kocası ve hayatını kaybetme ihtimaline rağmen anne olma isteğinden asla vazgeçmiyor.
Adam karısı olmadan asla derken, kadın anne olmadan asla diyebilecek mi?


Yayın Tarihi:08.02.2021
ISBN:9786059398688
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:368
KARA DUVAK

Özgürlüğü iliklerine kadar hissettiği bir anda esaretine doğru  adım attığının farkında değildi. Yıllar sonra döndüğü baba  toprağında kendisini bekleyen kaderden kaçamayan bir adam…  Toplumun acımasız kuralları karşısında değişen hayatlar… Gözü kara bir kız ile idealist bir doktorun birbiriyle savaşı! İki hayat, iki köklü aile ve onların kaderini birbirine bağlayan bir kaza…
“Yeminim olsun, Kara Duvak ile çıktığım  bu konaktan bir gün gelecek alnımın akıyla, beyaz duvağımla çıkacağım.  Böyle bilinsin, duyulsun…”  Bu savaşın galibi kim olacaktı?
“Ya nikah, ya ölüm!”
Aşkın en kararlı hali Melek!


Yayın Tarihi:08.02.2021
ISBN:9786059398824
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:640
HEP SENİ BEKLEDİM

Ruhunun derinliklerinde hissettiği acıyı tarif etmesine imkan yoktu. Bekledi… Ve beklediği geldi.
Ancak beklenen eskisi gibi miydi?
Kadın güçlü, adam güçlü.
Kadın zayıf, adam mağrur …
 
Birbirini tamamlayan iki kalp sonunda bir araya geldiğinde, hiç bir şey eskisi gibi değildi. Kaderden kaçış yoktu. Yıllar önce kaderine terk edilen bir kadının yıllar sonra kaderim dediği adama ulaşması…
 
Bekleyen için beklenen geç kalmamıştır.

Yayın Tarihi:10.12.2019
ISBN:9786057522757
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:400

2330cookie-checkAna Sayfa