Final Yapan Hikayeler!

Ana sayfa Forumlar Yazmak Sanattır Final Yapan Hikayeler!

 • Bu konu boş.
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1540
   mermaridyy
   Anahtar yönetici

   ASİL KAN 

   Güç krallıklarının bulunduğu bir dönemde savaşların en çetin yaşandığı coğrafya da sessiz bir bekleyiş sürüyordu. Kralların doğa üstü güçlerinin yanı sıra zeka yarışı göz dolduruyordu. Her ülkenin kendi veliahtı artık yaşlı babalarının yerine geçmek için sıra beklerken Travuz krallığında hala güç bakımından yeterli bir veliahtı olmaması halkın içini korkuyla dolduruyordu. Kraliçenin bebek beklediği haberi ulusta sevinç coşkusu oluştururken bebeğin cinsiyeti de merak konusu olmaya başlamıştı.

   Doğum olana kadar geçen zamanda kraliçenin el üstünde tutulması bir yana diğer prens ve prensesle bu durum karşısında oldukca geri planda tutulmuştu. Kral Edward çocuklarına aynı ihtimami gösterse de yıllar sonra hamile kalan kraliçe cariyelerden olan çocuklara karşı oldukça katı davranmaya başlamıştı. Onun bu davranışları kraliyette korkuya neden oluyordu. Bebeğin prens olması halinde kraliçenin gücünü düşünmek bile istemiyorlardı. Başlarda iyi kalpli kraliçeleri yıllardır bebek sahibi olamaması ve babasının dolduruşları ile kendi karakterinden tamamen başka bir insana dönüşmüştü.

   Zaman gelmiş bebek doğduğunda tüm sorular cevaplanmıştı. Kraliçe bir prenses dünyaya getirdiğinde halk ve saray halkı derin bir nefes almıştı. Prensesin gücü diğer kardeşleri karşısında zayıf olabileceği düşüncesi kraliçenin gücünün yerinde kalacağı rahatlığını vermişti. Bu durum kraliçenin bile prensese karşı içten içe öfke duymasına neden oluyordu. Prens olmadığı için bebekle ilgili hayal kırıklığına uğramıştı.

   Ama kraliçe dahil iki kişi dışında kimsenin bilmediği şey prensesin tüm zamanların en güçlü Asil Kanı taşıdığıydı. Bebek dört büyük element dışında kendine has özel güçlere sahipti. Kral ve baş danışmanı Ronald dışında kimse bu durumdan haberdar değildi.

   TATLI HATA

   Tek yumurta ikizleri Alya ve Arya’nın hikayesi. Birbirinin kopyası olsa da karakter olarak birbirlerinden farklı olan ikizlerin, okulda yer değiştirmesi ile başlarına gelen olayları konu alacaktır. Arya kardeşini korumak için kendisini öne atsa da Alya ona engel olabilecek midir. Sıcak bir aile, içinde karmaşanın eksik olmadı bir aile karşısında ne kadar dayanabilecektir. Hep beraber okuyup öğrenelim.

   ÜZGNÜM SANA AŞIK OLDUM

   Birlikte büyüyen Güneş ve Doğu’nun yıllar sonra yeniden bir araya gelerek hissettikleri aşkı keşfetmesiyle her şey değişiyor.
   Tam sekiz yıl sonra Doğu dedesinin ölümüyle doğduğu çiftliğe dönmüştür. Adı gibi etrafı ısıtan Güneş’in hala çiftlikte kaldığını bilmeden kendisini bekleyen kadere doğru yola çıktığında canından bir parça olan oğlu Işık’ın geçirdiği kazayla yeniden genç kızla yolları birleşmişti.

   Zaman onları yeniden bir araya tutacak mıydı? Ya da genç kız tanıdığı o adamın artık eskisi gibi olmadığını fark edince her şeyden vazgeçecek miydi?

   Işık kendine anne olarak Güneş’i seçerse ne olur?

   Ya gerçek annesi ortaya çıktığında…
   Kalbi taşlaşmış bir adam ve Güneş gibi parlayan sıcacık yüreğe sahip bir kızın birlikte mücadelesi.
   Gelin birlikte okuyalım.

    İNTİKAM 

   Ailesi kaza süsü verilmiş bir sabotajda ölen Erem, kardeşi ile hayatta kalabilmek için kaçmak zorundadır. Güçlenip geri dönebilmek için sevdiklerinden uzak kalması demek bile olsa geri dönüp ailesinin intikamını almak için herşeyi yapmaya hazırdır. Bunun için verilmiş sözler çiğnense bile hedefine ulaşabilecek mi? İntikam almak istediği kişi aileden ise sonuçlarına katlanabilecek mi?

   EREM şimdi ailesinin intikamı için hiç tanımadığı, asker olan amcasının yanında kardeşiyle birlikte gün saymaya başladı. Acaba şafak kaç sayacaktı!!!

   TEK BÖLÜMLÜK HİKAYELER!

   İçinde birbirinden farklı hikayelerin olduğu bir kategoridir. okumak isteyen arkadaşlar hikaye üzerine tıklayarak okuyabilir.

   KEYİFLİ OKUMALAR!

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.